Witam Wszystkich oglądających stronkę

 

Moja przygoda z Yoreczkami zaczęła się ponad 9 lat temu.

Zamarzyłam mieć yoreczka, jeszcze wtedy nie wiedziałam , że miłość do pieska tej rasy przerodzi się w pasję, która przetrwa po dzień dziesiejszy.

Przeglądając ogłoszenia znalazłam biewerki , zapragnęłam mieć takiego trókolorowego yoreczka i tak w 2009 roku zaczęła się moja przygoda z biewerkami.

Bez dłuższego zastanawiania postanowiłam zakupić sobie taki kolorowy skarb.

Piesek podbił serca całej rodziny, więc postanowiłam dokupić mu sunie i założyć domową hodowlę.

Biewerki to niezwykła rasa, każdy z psiaków jest inny, każdy wyjątkowy, prawdziwie magiczny – dlatego też nazwałam hodowlę ,, Magic Biewer „.

Nasze pieski mieszkają z nami w domu, nie są trzymane w klatkach swobodnie hasają po domu i podwórku są pełnoprawnymi członkami rodziny -bywa,że sypiają z nami w łóżku :O)

Biewerki podobnie jak Yorki są pieskami żywymi, inteligentnymi i energicznymi.

Przywiązują się do swego pana okazując mu swoją czułość i oddanie.

Badania potwierdziły, że pieski tej rasy posiadają mniej alergenów uczulających niż inne rasy, do tego posiadają włos zbliżony strukturą do ludzkiego,dlatego są polecaną rasą dla alergików.

W naszej hodowli kładziemy nacisk na jakość szczeniąt na ich eksterier, staramy sie tak dobierać pary by rodziły się szczenięta zdrowe i piękne pod każdym względem.

Nasza hodowla należy do Polskiej Federacji Kynologicznej – gdzie wymogi hodowlane oraz baza DNA sa gwarancją doskonałego i sprawdzonego pochodzenia naszych psów.

Zapraszam do zapoznania się z tą piękną rasą jaką są

Biewer Yorkshire Terier ,Yorkshire Terrier , Golddust Yorkshire Terrier

oraz Chocolate Yorkshire Terrier

 

Kamila Naczk